logo
logo

Statysyki

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Pięknych okazów
Minut zabawy!
m2 powierzchni
Pozytywnych opinii

Iluzja Park

MEGA atrakcja w Zakopanem

Iluzja Park…. W tym miejscu najlepiej przekonacie się na czym polega… iluzja.  Wierzyć swoim oczom czy zdać się na rozum…? Może intuicję…? Tu wszystko przestaje być oczywiste. Prawdziwe pioruny o mocy 2 000 000 volt, przeżyjesz halny wiejący 156km/h, krople deszczu lecące do góry, lewitacja, znikanie i mnóstwo zagadek. Rozrywka przez DUŻE „R”. Miejsce dla fanów selfie! Salto na snowboardzie pod lecącym helikopterem, walka z niedźwiedziem nic prostszego… efekt na zdjęciu FANTASTYCZNY!!! Tu magia i nauka z iluzją się przeplata… 650 świetnej zabawy rozłożonej na dwóch piętrach. Atrakcja z pewnością zaskoczy każdego!

Lokalizacja

ILUZJA PARK znajduje się w kultowym budynku, który już sam w sobie jest legendą i skrywa mnóstwo tajemnic. Jest to “Dworzec Tatrzański” przy Krupówkach w Zakopanem. Ciekawe wnętrza w których występowali m.in. Henryk Sienkiewicz, Mieczysław Karłowicz, Helena Modrzejewska czy Ignacy Jan Paderewski.
Zlokalizowany w drugiej linii zabudowy dolnej części Krupówek naprzeciwko hotelu Sabała. Dojście prowadzi przez mostek między sklepem Diverse a drewnianym kioskiem Kolpolter obok muzeum Tatrzańskiego.

Iluzja Park Cennik

OPINIE Z GOOGLE MAPS

Kontakt

Iluzja Park Zakopane

ul. Krupówki 12
Wyznacz trasę
506 278 860
Czynne codziennie od 10:00 do 19:00

Zostaw komentarz

Twoja opinia jest dla nas cenna. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wysyłanie...

Iluzja Park - zakoatrakcje.pl – najlepsze TOP atrakcje w Zakopanem